STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace
ÚvodPRAČKY A SUŠIČKYPračky se sušičkouPračka Whirlpool WWDC 9716

Pračka Whirlpool WWDC 9716

Pračka Whirlpool WWDC 9716
Kombinovaná pračka se sušičkou Whirlpool WWDC 9716 třídy A má tradiční bílou barvu, takže lehce zapadne do každé koupelny. Při praní do ní pohodlně naskládáte až 9 kg oděvů a sušit můžete najednou až 7 kg prádla.
Naše nová cena
18 390 Kč včetně DPH
Dodací lhůta (dny) Na dotaz
Výrobce: Whirlpool

 

 Kombinovaná pračka se sušičkou Whirlpool WWDC 9716 třídy A má tradiční bílou barvu, takže lehce zapadne do každé koupelny. Při praní do ní pohodlně naskládáte až 9 kg oděvů a sušit můžete najednou až 7 kg prádla. Má přehledný displej se zobrazením funkcí, teploty a času, dětskou pojistku a automatické sušení, kdy si sami navolíte výslednou suchost prádla – třeba rovnou k uložení do skříně.

Výhody pračky se sušičkou Whirlpool WWDC 9716

  • Inteligentní technologie 6. smysl – automaticky řídí celý proces praní i sušení a průběžně ho přizpůsobuje vloženému prádlu. Ušetříte tak až 50 % energie a vody.
  • 16 programů – spotřebič má hned několik speciálních programů, například unikátní péči o vlnu WoolExcelence™, rychlé praní a sušení za 54 minut nebo parní program SteamCare™ proti pomačkání vláken.
  • Systém vyrovnávání nestability – elektronický senzor, který zajistí, že je spotřebič stabilní a nevibruje ani ve fázi odstřeďování.
  • Technologie SoftMove™ – zaručí extra šetrné zacházení s prádlem. Pohyby bubnu se přizpůsobí typu náplně, takže perou a suší oděvy účinně, a přesto velmi jemně.
  • 10 let záruka na tichý motor SenseInverter – získáte ji po zaregistrování spotřebiče na této adrese.

Zboží odesíláme do 3 pracovních dní.


Dotaz na výrobek:
Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

Váš e-mail:

Název výrobku: (typ, značka...)

Dotaz:

Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

Parametry

Energetická třída: A
Napětí: 220-240V
Proudová pojistka: 10A
Počet programů: 16
Kapacita prádla: 9kg
Kapacita sušení: 7kg
Objem bubnu: 71litrů
Účinnost praní: A
Otáčky odstředění: 1600ot/min.
Hlučnost při praní: 54dB
Hlučnost při odstřeďování: 83dB
Hmotnost: 73,4kg
Rozměry (vxšxh): 840x620x540mm

Přílohy

 
STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies