STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace
ÚvodMYČKY NÁDOBÍMyčky nádobí - 45 cmMyčka Whirlpool ADPF 941 WH

Myčka Whirlpool ADPF 941 WH

Myčka Whirlpool ADPF 941 WH
Oblíbená úzká volně stojící myčka Whirlpool ADPF 941 WH v tradiční bílé barvě měří na šířku pouhých 45 cm. Na kapacitě to ale nepoznáte – pohodlně pojme až 10 sad nádobí. Spadá do energetické třídy A++ a při jednom cyklu spotřebuje jen 8,5 litru vody.
Naše nová cena
13 190 Kč včetně DPH
Dodací lhůta (dny) Skladem u dodavatele
Výrobce: Whirlpool

 

 Oblíbená úzká volně stojící myčka Whirlpool ADPF 941 WH v tradiční bílé barvě měří na šířku pouhých 45 cm. Na kapacitě to ale nepoznáte –  pohodlně pojme až 10 sad nádobí. Spadá do energetické třídy A++ a při jednom cyklu spotřebuje jen 8,5 litru vody. Navíc disponuje senzorovou technologií 6. smysl, která zajistí ještě úspornější a efektivnější mytí. Uvnitř myčky najdete vyjímatelný a výškově nastavitelný horní koš a praktickou zásuvku na příbory. Volit můžete ze 6 režimů včetně rychlé denní náplně a ekologického programu. Přehledný ovládací panel vás snadno provede celým procesem včetně zobrazení stavu soli a lešticího prostředku.

Výhody myčky Whirlpool ADPF 941 WH

  • Senzorová technologie 6. smysl – sleduje úroveň znečištění a na základě výsledků měření upravuje cyklus mytí. Dosáhnete tak až 50% úspory energie, vody i času.
  • 6 programů mytí – rychlý 40 °C, eco, denní, intenzivní 65 °C, multizone a sklo.
  • Možnost mytí jen v horním nebo dolním koši – díky funkci Multizone nemusíte čekat, než ji myčku celou zaplníte.
  • Odložené mytí – umožňuje odložení startu až o 24 hodin. Nastavíte zvolený čas a myčka se ve vybrané době automaticky zapne – třeba hodinu před vaším návratem z práce.
  • Ochrana proti úniku vody Aquasafe a Aquastop – ochrání spotřebič i vaši domácnost. V případě problémů zastaví přívod vody a vyčerpá vodu z myčky.

 

Každých 6 měsíců doporučujeme používat odmašťovací prostředek WPro DDG 107. Prodlouží životnost spotřebiče a zachová skvělý výkon.

Záruční doba:

24 měsíců 

Zboží odesíláme do 3 pracovních dní.


Dotaz na výrobek:
Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

Váš e-mail:

Název výrobku: (typ, značka...)

Dotaz:

Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

Parametry

Energetická třída: A++
Šířka: 45cm
Kapacita sad nádobí: 10
Účinnost mytí: A
Účinnost sušení: A
Roční spotřeba energie: 211kWh
Roční spotřeba vody: 2380litrů
Hlučnost: 45dB
Hmotnost: 41kg
Rozměry (vxšxh): 845x448x600 mm

Přílohy

 

STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu