STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace
ÚvodMYČKY NÁDOBÍMyčky nádobí - 45 cmMyčka nádobí Whirlpool ADP 422 WH

Myčka nádobí Whirlpool ADP 422 WH

Myčka nádobí Whirlpool ADP 422 WH
Úzká, volně stojící myčka nádobí Whirlpool ADP 422 WH pojme najednou až 10 sad nádobí. Na šířku má pouhých 45 cm, takže se dobře vejde i do užšího prostoru. Disponuje senzorovou technologií 6. smysl, která se sama nastaví na co nejefektivnější mytí vloženého nádobí. Praktická myčka energetické třídy A++ má 7 mycích programů, dotykové ovládání s indikátorem soli a lešticího prostředku, samovyvažovací dvířka a nastavitelnou výšku horního koše.
Naše nová cena
8 636 Kč včetně DPH
Dodací lhůta (dny) Na dotaz
Výrobce: Whirlpool

 

 Úzká, volně stojící myčka nádobí Whirlpool ADP 422 WH pojme najednou až 10 sad nádobí. Na šířku má pouhých 45 cm, takže se dobře vejde i do užšího prostoru. Disponuje senzorovou technologií 6. smysl, která se sama nastaví na co nejefektivnější mytí vloženého nádobí. Praktická myčka energetické třídy A++ má 7 mycích programů, dotykové ovládání s indikátorem soli a lešticího prostředku, samovyvažovací dvířka a nastavitelnou výšku horního koše.

Výhody myčky nádobí Whirlpool ADP 422 WH

  • Senzorová technologie 6. smysl – zaznamená úroveň znečištění nádobí a automaticky mu přizpůsobí cyklus mytí. Dosáhnete tak až 50% úspory energie, vody a času.
  • 7 mycích programů – ovládá všechny běžné rogramy včetně mytí poloviny náplně a ekonomického režimu.
  • Ochrana při úniku vody Aquasafe – myčka je vybavena kontrolou přetečení, která v případě úniku vody do vnějšího pláště hadice mechanicky uzavře přívod vody.
  • Možnost odloženého mytí – start programu můžete posunout až o 24 hodin. Myčka se tak sama zapne třeba, když budete v práci.

 

Zboží odesíláme do 3 pracovních dní.

 


Dotaz na výrobek:
Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

Váš e-mail:

Název výrobku: (typ, značka...)

Dotaz:

Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

Parametry

Energetická třída: A++
Šířka: 45cm
Kapacita sad nádobí: 10
Účinnost mytí: A
Účinnost sušení: A
Roční spotřeba energie: 211kWh
Hlučnost: 45dB
Hmotnost: 39,5kg
Rozměry (vxšxh): 850x450x600mm
Roční spotřeba vody: 2520litrů
 
STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies