STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace
ÚvodPŘÍSLUŠENSTVÍChladničky a mrazničkyAbsorbční sáčky do chladniček

Absorbční sáčky do chladniček

Absorbční sáčky do chladniček
Ethylenové absorbční sáčky do chladniček NFS 001 zabraňují úniku ethylenu a tím udržují ovoce a zeleninu až o 40% déle čerstvé.
Naše nová cena
223 Kč včetně DPH
Dodací lhůta (dny) 2 dny
Kód položky: 480181700845
Výrobce: Ostatní

 

 Ethylenové absorbční sáčky do chladniček NFS 001 zabraňují úniku ethylenu a tím udržují ovoce a zeleninu až o 40% déle čerstvé. Soli obsažené v sáčcích pohlcují ethylen, který se přirozeně v uloženém ovoci tvoří. Tím zpomalují proces zrání, aniž by klesala výživová hodnota uloženého ovoce a zeleniny, a to bez nutnosti chemických přísad.

 

K zajištění optimálního účinku doporučujeme vyměňovat sáčky každé 3 měsíce. Po uplynutí této doby okénko ukazatele Timestrip úplně zčervená a signalizuje tak nutnost výměny sáčku. Balení obsahuje 4 ks sáčků.

 

Dotaz na výrobek:
Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

Váš e-mail:

Název výrobku: (typ, značka...)

Dotaz:

Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

 
STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies