STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace
ÚvodSPORÁKYSporáky kombinovanéSporák Hotpoint C 35S P6 (X) R /HA S

Sporák Hotpoint C 35S P6 (X) R /HA S

Sporák Hotpoint C 35S P6 (X) R /HA S
Volně stojící kombinovaný sporák Hotpoint nabízí výkonnou plynovou 4plotýnkovou varnou desku a 59litrovou multifunkční elektrickou troubu s grilem, horkým vzduchem, ventilátorem a řadou dalších šikovných funkcí.
Naše nová cena
9 460 Kč včetně DPH
Dodací lhůta (dny) Na dotaz
Výrobce: Hotpoint-Ariston

 

 Volně stojící kombinovaný sporák Hotpoint nabízí výkonnou plynovou 4plotýnkovou varnou desku a 59litrovou multifunkční elektrickou troubus grilem, horkým vzduchem, ventilátorem a řadou dalších šikovných funkcí. Se svými 50 cm na šířku se vejde i do malých kuchyní. Sporák spadá do energetické třídy A a vyniká odolným nerezovým povrchem, který vám prakticky bez údržby vydrží léta jako nový.

Klasický kombinovaný sporák s prémiovou kvalitou a designem Hotpoint ovládne vaši kuchyni. Připravíte s ním vše od šťavnatého masa, pizzy jako od italských mistrů až po lahodné koláče. A potěší vás i skvělou cenou.

Výhody sporáku Hotpoint C 35S P6 (X) R /HA S

  • Varná deska s trojí korunou hořáku – zajistí rovnoměrnou distribuci tepla pod jakýkoli typ pánve nebo hrnce.
  • Trouba se 7 základními programy – včetně horního a spodního ohřevu, rozmrazování, ventilátoru, horkého vzduchu nebo grilu. Pro dokonale rovnoměrné pečení můžete použít i otočný rožeň.
  • Funkce Multi Cooking pro pečení ve více patrech – připravte naráz až 3 různé pokrmy bez smíchání chutí a vůní
  • Funkce Fast Cooking pro úsporu času i energie – vykouzlí lahodnou pečínku nebo koláč o 20-50 % rychleji než běžné trouby.
  • Pizza jako z pece na dřevo – program „pizza“ simuluje stejné teplotní podmínky jako v originální peci. Výsledná pizza je potom křehká a zároveň křupavá na okrajích.
  • Praktické provedení v nerezu – s displejem, minutkou, hodinami, bezpečnostní pojistkou a pohodlným zapalováním hořáků přímo v knoflíku.

Zboží odesíláme do 3 pracovních dní.


Dotaz na výrobek:
Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

Váš e-mail:

Název výrobku: (typ, značka...)

Dotaz:

Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

Parametry

Energetická třída: A
Napětí: 230V
Příkon: 2700W
Rozměry (vxšxh): 850x500x600mm
Hmotnost: 46kg
Provedení: nerez

Přílohy

 

STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu