STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace
ÚvodVESTAVNÉ SPOTŘEBIČEMikrovlnné troubyMultifunkční trouba Whirlpool AMW 836 IX

Multifunkční trouba Whirlpool AMW 836 IX

Multifunkční trouba Whirlpool AMW 836 IX
 • Multifunkční trouba Whirlpool AMW 836 IX
 • Multifunkční trouba Whirlpool AMW 836 IX
 • Vestavná mikrovlnná trouba Whrilpool AMW 836 IX vybavená moderní technologií 6. smysl pro snadnou volbu programů. Trouba nabízí 3D mikrovlnný ohřev, Gril tube, Crisp funkci pro zapékání a vaření v páře pro uchování všech vitamínů. Multifunkční displej zobrazuje hodiny a umožní i nastavení nezávislé minutky. Trouba má povrch s úpravou proti otiskům prstů.
  Naše nová cena
  17 890 Kč včetně DPH
  Dodací lhůta (dny) Skladem kdy zboží dostanu?
  únorčt 22
  Multifunkční trouba Whirlpool AMW 836 IX k Vám doručíme v čtvrtek 22.02.2018
  Výrobce: Whirlpool

   

  Multifunkční trouba Whirlpool AMW 836 IX

  Tato mikrovlnná trouba je vybavena technologií 6. smysl zaručující dokonalou přípravu pokrmů díky sensorům, sledujícím průběh úpravy jídla.V menu trouby jsou navíc přednastavené recepty, které vám pomohou dosáhnout těch nejlepších výsledků. Trouba kontroluje hodnoty a ve správnou chvíli vám dá signál, kdy je například třeba obrátit nebo podlít maso.

  AMW 836 IX z řady Cube Fusion v nerezovém provedení dominuje výrazný ovládací panel a displej v nadčasovém černobílém provedení. Design dokreslují nerezové zápustné knoflíky, usnadňující ovládání trouby, a elegatně zapuštěná rukojeť. Díky speciální úpravě není třeba obávat se nepěkných otisků prstů na povrchu trouby.

  Trouba obsahuje speciální programy jako Crisp (zapékací funkce), gril, Steam (vaření v páře) či patentovaný program Jet Defrost (rychlé rozmrazování).

  Trouba má objem 40 l, celoskleněná dvířka SMART-CLEAN a černobílý textový displej s 30 přednastavenými recepty. V příslušenství naleznete mřížku, plech, Crisp talíř, Crisp držák, parní nádobku a samozřejmě otočný talíř.

   

  Tento spotřebič spadá do kategorie kompaktních spotřebičů. Kompaktní spotřebiče je možné různě kombinovat díky jejich jednotné výšce a využít tak maximálně prostor. Symetrické horizontální uspořádání v kuchyňské lince podtrhne elegantní vzhled celé kuchyně.

   

  Zboží odesíláme do 3 pracovních dní.

   

   

  Dotaz na výrobek:
  Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

  Váš e-mail:

  Název výrobku: (typ, značka...)

  Dotaz:

  Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

  Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

  Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

  Parametry

  Typ: Vestavná TWIN
  Kategorie: Elektronická
  Senzorová technologie: 6.smysl Pečení
  Design: CUBE Fusion
  Barva: Nerez
  Displej: Černobílý textový
  Ovládání: Knoflíky + tlačítka
  Objem: 40litrů
  Průměr otočného talíře: 40cm
  Max. výkon mikrovln: 900W
  Počet úrovní výkonu: 8
  Max. výkon grilu: 1600W
  Příkon: 2800W
  Napětí: 230V
  Proudová pojistka: 13A
  Rozměry (vxšxh): 455x595x510mm
  Hmotnost: 27,1kg

  Přílohy

   

  STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
  Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu