STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace
ÚvodMIKROVLNNÉ TROUBYMikrovlnná trouba Whirlpool MWA 267 WH

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWA 267 WH

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWA 267 WH
Bílá 25litrová mikrovlnná trouba s integrovaným designovým madlem je elegantní a praktickou pomocnicí do každé kuchyně. Má funkci Jet Start pro rychlý ohřev pokrmů, Auto Defrost pro snadné rozmrazování a několik automatických programů pro přípravu jídla. Oblíbená nastavení si navíc můžete uložit do paměti, abyste je příště mohli jednoduše navolit znovu.
Naše nová cena
3 090 Kč včetně DPH
Dodací lhůta (dny) Na dotaz
Výrobce: Whirlpool

 

 Bílá 25litrová mikrovlnná trouba s integrovaným designovým madlem je elegantní a praktickou pomocnicí do každé kuchyně. Má funkci Jet Start pro rychlý ohřev pokrmů, Auto Defrost pro snadné rozmrazování a několik automatických programů pro přípravu jídla. Oblíbená nastavení si navíc můžete uložit do paměti, abyste je příště mohli jednoduše navolit znovu.

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWA 267 WH umožňuje také vaření v páře. Má dětskou pojistku a časomíru, kterou můžete používat i nezávisle jako kuchyňskou minutku.

Výhody mikrovlnné trouby Whirlpool MWA 267 WH:

  • Funkce Jet Start – umožňuje extra rychlý ohřev. Například pohár vody s funkcí Jet Start uvaříte už za 2 minuty.
  • Vaření v páře za pomoci speciální nádoby – v mikrovlnce si můžete připravit i chutné a zdravé pokrmy. Zkuste třeba zeleninu nebo křehké kuřátko. Bude to lahůdka!
  • Integrovaná časomíra – časomíra na panelu mikrovlnné trouby pracuje nezávisle, můžete ji tak používat i samostatně – třeba při vaření těstovin nebo při kynutí těsta.
  • Funkce pro přípravu těstovin a rýže – pokud máte rádi špagety anebo rýži, bude pro vás mikrovlnka tou pravou volbou.

Záruční doba:

24 měsíců

Zboží odesíláme do 3 pracovních dní.


Dotaz na výrobek:
Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

Váš e-mail:

Název výrobku: (typ, značka...)

Dotaz:

Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

Parametry

Typ: Volně stojící
Design: Dessert
Objem: 25litrů
Průměr otočného talíře: 27cm
Max. výkon mikrovln: 750W
Počet úrovní výkonu: 6
Napětí: 230V
Proudová pojistka: 10A
Rozměry (vxšxh): 287x474x382mm
Hmotnost: 12,4kg
 

STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu