STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace
ÚvodMIKROVLNNÉ TROUBYMikrovlnná trouba Whirlpool MWA 260 WH

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWA 260 WH

Mikrovlnná trouba Whirlpool MWA 260 WH
Volně stojící mikrovlnná trouba Whirlpool MWA 260 WH se pyšní stylovým bílým provedením a 25litrovým vnitřním objemem. Pohodlně se do ní vejde i celé kuře určené k rozmrazení. Mikrovlnka má integrované designové madlo, zelený displej a hned několik automatických programů. Distribuci mikrovln obstarávají 2 vlnovody pro rovnoměrný ohřev jídla.
Naše nová cena
2 730 Kč včetně DPH
Dodací lhůta (dny) Skladem kdy zboží dostanu?
říjenút 24
Mikrovlnná trouba Whirlpool MWA 260 WH k Vám doručíme v úterý 24.10.2017
Výrobce: Whirlpool

 

 Volně stojící mikrovlnná trouba Whirlpool MWA 260 WH se pyšní stylovým bílým provedením a 25litrovým vnitřním objemem. Pohodlně se do ní vejde i celé kuře určené k rozmrazení. Mikrovlnka má integrované designové madlo, zelený displej a hned několik automatických programů. Distribuci mikrovln obstarávají 2 vlnovody pro rovnoměrný ohřev jídla.

Tip! Časomíra na panelu mikrovlnné trouby pracuje nezávisle. Můžete ji tak použít jako kuchyňskou minutku i k jiným účelům – třeba při vaření těstovin nebo kynutí těsta.

Výhody mikrovlnné trouby Whirlpool MWA 260 WH

  • Možnost ukládání oblíbených funkcí do paměti – snadno si uložíte do paměti trouby nejčastěji užívané kombinace. Jejich další navolení pak bude o to jednodušší.
  • Funkce Jet Start – jedno stlačení zajistí 30 sekund činnosti trouby na plný výkon. Třeba pohár vody tak uvaříte do 2 minut.
  • Funkce Auto Defrost – pro snazší a rychlejší rozmrazování. Stačí jen nastavit druh pokrmu.
  • Funkce Pop Corn – umožňuje pražit kukuřici v kapsách do mikrovlnné trouby. Trouba automaticky nastaví po zvolení hmotnosti kukuřice dobu vaření i potřebný výkon.
  • Dětská pojistka – zabrání nechtěné manipulaci se spotřebičem. Pojistka uzamkne nastavené funkce, nebo znemožní zapnutí trouby.

Záruční doba:

24 měsíců

 

Zboží odesíláme do 3 pracovních dní.


Dotaz na výrobek:
Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

Váš e-mail:

Název výrobku: (typ, značka...)

Dotaz:

Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

Parametry

Typ: Volně stojící
Design: Dessert
Objem: 25litrů
Průměr otočného talíře: 27cm
Max. výkon mikrovln: 750W
Počet úrovní výkonu: 6
Napětí: 230V
Proudová pojistka: 6A
Rozměry (vxšxh): 287x474x382mm
Hmotnost: 13kg
 

STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu