STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace

Remoska R1202

Remoska R1202
Elektrický hrnec REMOSKA Grand R1202 je větší sestřičkou populárního klasického modelu. Průměr mísy je 32centimetrů a její objem 4 litry.
Naše nová cena
2 890 Kč včetně DPH
Dodací lhůta (dny) Na dotaz
Výrobce: Ostatní

 

Elektrický hrnec REMOSKA Grand R1202 je větší sestřičkou populárního klasického modelu. Nabízí moderní a zdravý způsob přípravy potravin, které zůstavají stále chutné a plné důležitých vitamínů a dalších látek. Tato REMOSKA se skládá ze tří hlavních částí. Odnímatelné víko je vybaveno topnou spirálou o příkonu 650 W. Je vyrobeno z nerezového plechu a ve střední části je opatřeno skleněným okénkem pro dobrou kontrolu a přehled o průběhu přípravy. Mísa z hliníku je další části elektrického hrnce a je potaženo speciálním materiálem TEFLON Classic. Trojici hlavních částí uzavírá stojánek z drátu opatřený dvěmi plastovými držadly.

Pára, která vzniká při přípravě pokrmu je odváděna pomocí dvou ventilů ve víku REMOSKY, což zaručuju, že se připravovaný pokrm nevysušuje a zůstává stále měkký, chutný a zachovává si svoji přirozenou a lákavou vůni. Dolní část víka je rovněž potažena teflonovým materiálem. Přívodní kabel s evropskou zástrčkou je ke spotřebiči připojen pevně. Na držadle najdete také hlavní vypínač. Průměr mísy je 32centimetrů a její objem 4 litry. Mezi další praktické vlastnosti patří fakt, že víko je navrženo pro umožnění snadného odložení na pracovní plochu s topnou částí směrem vzhůru.


Dotaz na výrobek:
Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

Váš e-mail:

Název výrobku: (typ, značka...)

Dotaz:

Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

Parametry

Barva: Nerez/ černá
Objem: 4litrů
Příkon: 650W
Hmotnost: 2,84kg
Napětí: 230V
 
STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies