STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace
ÚvodODSAVAČE PARPodvěsnéOdsavač par Mora OP 520 W

Odsavač par Mora OP 520 W

Odsavač par Mora OP 520 W
Závěsný odsavač par Whirlpool v bílém provedení zbaví vaši kuchyň všech pachů, které vznikají při vaření i pečení. Vhodný i do panelových domů. Sedm možností odtahu - boční levý i pravý, zadní střední, zadní levý a pravý, horní nebo recirkulace.
Výrobce: Mora

Prodej této položky byl ukončen.

Níže je zobrazena kategorie, ve které byla položka zařazena. Je pravděpodobné, že v ní najdete podobné položky této vybrané.

 

 

Závěsný odsavač par Whirlpool v bílém provedení zbaví vaši kuchyň všech pachů, které vznikají při vaření i pečení. Vhodný i do panelových domů. Sedm možností odtahu - boční levý i pravý, zadní střední, zadní levý a pravý, horní nebo recirkulace


 

 

Zboží odesíláme do 3 pracovních dní.


Dotaz na výrobek:
Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

Váš e-mail:

Název výrobku: (typ, značka...)

Dotaz:

Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

Parametry

Provedení: Bílé
Šířka: 50cm
Výkon odsávání: 181m3/hod
Hlučnost: 64dB
Ovládání: Tlačítkové
Osvětlení: Halogen
Průměr odtahového hrdla: 10/12cm
Recirkulace: Ano
Energetická třída: E
 
STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies