STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace
ÚvodPŘÍSLUŠENSTVÍMyčky nádobíTablety do myčky nádobí

Tablety do myčky nádobí

Tablety do myčky nádobí
multifunkční tablety do myčky nádobí s citrónovou vůní odstraňují veškeré nečistoty a působí proti vzniku vodního kamene ochrana skla a nerezu 24 ks v balení
Naše nová cena
150 Kč včetně DPH
Dodací lhůta (dny) 2 dny
Kód položky: 484000008798
Výrobce: Ostatní

 

Multifunkční tablety značky Wpro TAB 313 do myček nádobí s citrónovou vůní. Pouze jedna tableta zajistí perfektní výsledky čištění. Díky novému složení tablety důkladně vyčistí jakékoliv nečistoty a antioxidační účinek se postará i o velmi odolné skvrny.

Leštící složka zabraňuje tvorbě vodního kamene a skvrn od vody na sklenicích a nádobí. Sůl zabraňuje vzniku vápenatých usazenin.

Ochrana skla a nerezu: sklenice a hrnce jsou chráněny před poškozením a po umytí jsou krásně zářivé. Kuchyňské nádobí a příbory z nerezu se bude lesknout více a více s každým umytím.

Odvápňovací složka zaručuje dokonalou čistotu, působí zejména proti zažrané špíně. 


Dotaz na výrobek:
Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

Váš e-mail:

Název výrobku: (typ, značka...)

Dotaz:

Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

 
STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies