STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace
ÚvodPOLOPROFESIONÁLNÍ SPOTŘEBIČECHLAZENÍChladnička Whirlpool ADN221 C

Chladnička Whirlpool ADN221 C

Chladnička Whirlpool ADN221 C
Poloprofesionální chladící vitrína Whirlpool ADN221 C s prosklenými dveřmi a hliníkovým rámem dveří má certifikaci pro komerční využití. Je tedy vhodná například pro bufety, malé restaurace a hospody. Má objem 480 litrů, udržuje teplotu +2°C až +14°C a funkce automatické odmrazování šetří energii běžně narůstající při častém otvírání a následné námraze.
Naše nová cena
24 900 Kč včetně DPH
Dodací lhůta (dny) Skladem u dodavatele
Výrobce: Whirlpool

 

 Poloprofesionální chladící vitrína Whirlpool ADN221 C s prosklenými dveřmi a hliníkovým rámem dveří má certifikaci pro komerční využití. Je tedy vhodná například pro bufety, malé restaurace a hospody. Má objem 480 litrů, udržuje teplotu +2°C až +14°C a funkce automatické odmrazování šetří energii běžně narůstající při častém otvírání a následné námraze.

Chladící skříň má 5 nastavitelných roštových polic, LED osvětlení a otočné dveře. Výparník je skrytý na zadní stěně vnitřní vložky. Interiér chladící komory je hladký a nezachytává nečistoty - lze jej tedy snadno čistit.

Další vlastnosti:

  • typ chladiva R600a
  • hlučnost 60 dBA
  • klimatická třída 3
  • rozměry polic 487 x 490 mm
  • zámek
  • nastavitelné přední nožičky
Zboží odesíláme do 3 pracovních dní.

Dotaz na výrobek:
Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

Váš e-mail:

Název výrobku: (typ, značka...)

Dotaz:

Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

Parametry

Typ: Volně stojící
Kategorie: Chladnička
Objem: 480litrů
Chladící směs: R600a
Rozměry (vxšxh): 2025 x 600 x 685mm
Hmotnost: 90kg
 
STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies