STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace
ÚvodSPORÁKYSporáky kombinovanéSporák Whirlpool ACWT 5G311 WH

Sporák Whirlpool ACWT 5G311 WH

Sporák Whirlpool ACWT 5G311 WH
S bílým sporákem ACWT 5G311 WH třídy A získáte dva šikovné pomocníky najednou. Kombinuje totiž varnou desku se 4 plynovými hořáky a multifunkční troubu s objemem 57 litrů.
Naše nová cena
9 490 Kč včetně DPH
Dodací lhůta (dny) Na dotaz
Výrobce: Whirlpool

 

 S bílým sporákem ACWT 5G311 WH třídy A získáte dva šikovné pomocníky najednou. Kombinuje totiž varnou desku se 4 plynovými hořáky a multifunkční troubu s objemem 57 litrů. Sporák má šířku 50 cm, časovač délky pečení a praktický skleněný kryt varné zóny. Samotná trouba má hned několik automatických programů včetně grilu a horkého vzduchu.

Horký vzduch umožňuje péct ve 2 úrovních zároveň, takže ušetříte energii i čas. Zároveň nehrozí smíchání vůní – můžete péct zároveň klidně kachnu k obědu a bábovku k odpolednímu kafíčku.

Výhody sporáku Whirlpool ACWT 5G311 WH

  • Senzorová technologie 6. smysl – reguluje až 6 stupňů intenzity plamene. Umožňuje vaření od extra nízké úrovně až po maxi plamen, tzv. Booster.
  • Automatické programy pro přípravu jídla – sporák umožňuje statické pečení, horkovzdušné pečení, má funkci gril, ventilátor i jejich kombinaci.
  • Samočištění trouby Hydroclean – trouba má speciální systém čištění párou. Nemusíte tak použít žádné čisticí prostředky.
  • Bezpečnostní ventily hořáků – hořáky mají zapalování integrované v knoflících a speciální ventily, které zabraňují úniku plynu v případě náhlého zhasnutí plamene.

Zboží odesíláme do 3 pracovních dní.


Dotaz na výrobek:
Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

Váš e-mail:

Název výrobku: (typ, značka...)

Dotaz:

Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

Parametry

Energetická třída: A
Napětí: 230V
Proudová pojistka: 9,1A
Příkon: 2700W
Hmotnost: 40kg
Rozměry (vxšxh): 850x500x600mm
Provedení: bílá

Přílohy

 
STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies