STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace
ÚvodVESTAVNÉ SPOTŘEBIČEChlazeniMrazničkyMraznička Whirlpool AFB 1840 A+

Mraznička Whirlpool AFB 1840 A+

Mraznička Whirlpool AFB 1840 A+
 • Mraznička Whirlpool AFB 1840 A+
 • Vestavná mraznička Whirlpool AFB 1840 A+ energetické třídy A+ s patentovaným systémem 6. smysl Fresh Control, který zajistí, že potraviny vydrží déle čerstvé. Spotřebič nabízí 8 zásuvek, z toho 2 ve velikosti maxi, a 2 výklopná dvířka. Celkem dovnitř přehledně poskládáte až 210 litrů potravin.
  Naše nová cena
  20 990 Kč včetně DPH
  Dodací lhůta (dny) Skladem kdy zboží dostanu?
  červenecút 24
  Mraznička Whirlpool AFB 1840 A+ k Vám doručíme v úterý 24.07.2018
  Výrobce: Whirlpool

   

   Vestavná mraznička Whirlpool AFB 1840 A+ energetické třídy A+ s patentovaným systémem 6. smysl Fresh Control, který zajistí, že potraviny vydrží déle čerstvé. Spotřebič nabízí 8 zásuvek, z toho 2 ve velikosti maxi, a 2 výklopná dvířka. Celkem dovnitř přehledně poskládáte až 210 litrů potravin.

  Spotřebič má vysoký mrazicí výkon, díky kterému za 1 den zamrazíte až 19 kg čerstvých potravin. Při výpadku elektrického uchová potraviny v plně zmrazeném stavu po dobu 24 hodin.

  Výhody mrazničky Whirlpool AFB 1840 A+

  • Senzorová technologie 6. smysl – permanentně kontroluje stav uvnitř spotřebiče, aby byly zachovány ty nejlepší podmínky pro skladování potravin. Ideální teplotu obnovuje až 5× rychleji než běžné modely.
  • Nízká hlučnost – mraznička vydává v provozu zvuk o hlasitosti 39 dB. Neuslyšíte žádné nepříjemné hučení.
  • Tlačítko rychlého zmrazení – pokud přivezete domů větší nákup, můžete spustit mimořádně rychlé zmrazení, které si poradí i s větším objemem potravin.
  • Možnost změny otevírání dveří – pokud chcete, aby se mraznička otevírala na opačnou stranu, než je na fotografiích, není problém uchycení dvířek změnit.

  Zboží odesíláme do 3 pracovních dní.


  Dotaz na výrobek:
  Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

  Váš e-mail:

  Název výrobku: (typ, značka...)

  Dotaz:

  Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

  Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

  Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

  Přílohy

   
  STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
  Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies