STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace
ÚvodVESTAVNÉ SPOTŘEBIČEMikrovlnné troubyMikrovlnná trouba Hotpoint MP 664 IX HA

Mikrovlnná trouba Hotpoint MP 664 IX HA

Mikrovlnná trouba Hotpoint MP 664 IX HA
 • Mikrovlnná trouba Hotpoint MP 664 IX HA
 • Ve vestavné mikrovlnné troubě Hotpoint MP 664 IX HA vykouzlíte lahodné pokrmy raz dva! Vejde se do ní až 40 litrů jídla a umožňuje hned 3 druhy jeho přípravy. Kromě klasického mikrovlnného ohřevu zvládne i grilování. Kromě toho nabízí patentovanou funkci Crisp, se kterou snadno zapečete potraviny shora i zdola, a získáte tak lahodnou kůrčičku na povrchu a šťavnatý střed.
  Naše nová cena
  11 590 Kč včetně DPH
  Dodací lhůta (dny) Skladem u dodavatele
  Výrobce: Hotpoint-Ariston

   

   Ve vestavné mikrovlnné troubě Hotpoint MP 664 IX HA vykouzlíte lahodné pokrmy raz dva! Vejde se do ní až 40 litrů jídla a umožňuje hned 3 druhy jeho přípravy. Kromě klasického mikrovlnného ohřevu zvládne i grilování. Kromě toho nabízí patentovanou funkci Crisp, se kterou snadno zapečete potraviny shora i zdola, a získáte tak lahodnou kůrčičku na povrchu a šťavnatý střed.

  Nerezová mikrovlnka doplněná stylovým černým sklem má černobílý grafický displej, dětskou pojistku a praktický povrch umožňující velmi snadné čištění.

  Výhody mikrovlnné trouby Hotpoint MP 664 IX HA

  • Speciální úprava „Antifingerprint“ – nerezový povrch, na němž nezůstávají žádné otisky prstů. Díky tomu je údržba mikrovlnky snadná a rychlá.
  • Funkce Crisp Dynamic – systém 3D distribuce mikrovln zajistí perfektní upečení či usmažení křupavých jídel. Spolu s troubou navíc rovnou dostanete i praktický Crisp talíř.
  • Grilování – v mikrovlnce připravíte šťavnatá kuřecí stehýnka, voňavé klobásky i křupavé topinky.

  Zboží odesíláme do 3 pracovních dní.


  Dotaz na výrobek:
  Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

  Váš e-mail:

  Název výrobku: (typ, značka...)

  Dotaz:

  Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

  Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

  Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

   
  STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
  Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies