STROJSMALT SEOS s.r.o.

Pražská 21, 400 01 Ústí nad Labem; Tel: 475 209 985

přihlašení | registrace
ÚvodCHLAZENÍKombinované chladničkyChladnička Indesit LI6 S1 X

Chladnička Indesit LI6 S1 X

Chladnička Indesit LI6 S1 X
Kombinovaná chladnička Indesit LI6 S1 X v sobě spojuje prostornou lednici s objemem 196 litrů a mrazák s kapacitou 75 litrů. Spadá do třídy A+, takže je její provoz příjemně úsporný. Uvnitř chladicí části najdete 3 police z kvalitního bezpečnostního skla, zásobník na vejce a zásuvku na ovoce a zeleninu. Mrazicí část pak obsahuje 2 transparentní boxy a tvořítko na led.
Naše nová cena
7 360 Kč včetně DPH
Dodací lhůta (dny) Na dotaz
Výrobce: Indesit

 

 Kombinovaná chladnička Indesit LI6 S1 X v sobě spojuje prostornou lednici s objemem 196 litrů a mrazák s kapacitou 75 litrů. Spadá do třídy A+, takže je její provoz příjemně úsporný. Uvnitř chladicí části najdete 3 police z kvalitního bezpečnostního skla, zásobník na vejce a zásuvku na ovoce a zeleninu. Mrazicí část pak obsahuje 2 transparentní boxy a tvořítko na led.

Všechny poličky, držáky i výsuvné koše jsou vyjímatelné. Vnitřní prostor si můžete uspořádat dle svých potřeb a ušetřit tak cenné místo.

Výhody chladničky Indesit LI6 S1 X

  • Automatické odmrazování lednice – chladnička má efektivní systém, díky kterému si nemusíte dělat starosti s odmrazováním lednice.
  • Nízká energetická náročnost – chladnička spotřebuje jen 255 kWh za rok. Její provoz tak nezatíží vaši peněženku.
  • Nízká hlučnost – spotřebič vydává zvuk na maximální hranici 38 dB, což lze přirovnat třeba k tikotu hodin.
  • Možnost změny otevíraní dveří – pokud vám nevyhovuje, na kterou stranu se dvířka otevírají, není problém jejich orientaci změnit.

Záruční doba:

24 měsíců

 

Zboží odesíláme do 3 pracovních dní.


Dotaz na výrobek:
Máte-li dotaz na tento produkt můžete využít formulář, nebo pište přímo na náš e-mail: servis@strojsmalt.cz. Rádi Vám podáme odborné informace o výrobku. Ve formuláři vyplňujte prosím pečlivě všechna políčka.

Váš e-mail:

Název výrobku: (typ, značka...)

Dotaz:

Servis - u tohoto zboží provádíme autorizovaný záruční servis. 

Prodloužená záruka - jako autorizovaný servis vám nabízíme možnost prodloužení záruční lhůty na výrobky Ariston, Indesit, Whirlpool. Máte-li o tuto službu zájem informujte se ZDE.

Dle zákona o odpadech se k výrobkům připočítává recyklační příspěvek. Od 1.5.2009 se poplatky stanovují takto: na chladničky a mrazničky 194,- Kč včetně DPH, na pračky, myčky, sušičky, el.sporáky a ostatní velké spotřebiče 69,- Kč včetně DPH , na elektrické varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par , ohřívače vody a vysavače 16,- Kč včetně DPH, na malé kuchyňské spotřebiče 5,- Kč včetně DPH.Domů

Parametry

Typ: Volně stojící
Kategorie: Kombinovaná
Klimatická třída: SN-ST
Roční spotřeba energie: 255kWh
Objem: 271litrů
Objem chladničky/ mrazničky: 196/75litrů
Mrazící výkon: 4 kg/ 24 h
Chladící směs: R600a
Jmenovitý výkon: 150W
Napětí: 220-240V
Proudová pojistka: 10A
Rozměry (vxšxh): 1587x595x655mm
Hmotnost: 53kg

Přílohy

 
STROJSMALT SEOS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: servis@strojsmalt.cz
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies